Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

PROFESIONALNA VATROGASNA POSTROJBA NEUM BOGATIJA ZA NOVO VATROGASNO VOZILO

PROFESIONALNA VATROGASNA POSTROJBA NEUM BOGATIJA ZA NOVO VATROGASNO VOZILOProfesionalna vatrogasna postrojba Neum bogatija je za novo višenamjensko vozilo .

Ravnatelj Uprave za civilnu zaštitu i vatrogastvo Hnž-a gosp. Eugen Ćubela, je osobno uručio ključeve načelniku općine Neum  gosp. Živku Matušku. Načelnik je nakon primopredaje ključeve svečano predao PVP Neum. Ovim je PVP Neum upotpunila svoj vozni park te spremnije dočekuje nadolazeću požarnu sezonu.

Neumski će vatrogasci nabavkom novog vozila moći učinkovitije pružiti zaštitu ljudi i materijalnih dobara stanovnika naše općine kao i brojnih posjetitelja u vrijeme turističke sezone.  Kako kažu iz PVP Neum, potrebe za ovakvim vozilom su sve veće zbog specifičnog položaja naše općine i velikog  povećanja  broja ljudi u ljetnim mjesecima pa se samim tim povećava i rizik od nastajanja nesreća.

{rokbox album=|pvpneum| title=|PROFESIONALNA VATROGASNA POSTROJBA NEUM BOGATIJA ZA NOVO VATROGASNO VOZILO| thumbcount=|6|}images/vijesti/2017./pvp/*{/rokbox}